Sposób na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów

jak zgubić zbędne kilogramy

Dużo kobiet nie jest dumnych ze swojego wizerunku fizycznego. Jedną spośród wielokrotnie wymienianych wad jest figura. Szukasz zabiegu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie trochę wskazówek.

Czasami dieta nie wystarcza!

Gdy myślimy o kształtowaniu figury, najczęściej stawiamy na plan żywieniowy oraz treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się albo nie potrafimy wymodelować konkretnej części ciała? Postaw na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej lub redukowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych i monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej, formowanie figury, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, iż Exillis to system bezinwazyjny oraz bezpieczny. Stanowi świetną opcję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie redukować cellulit oraz ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a dodatkowo powoduje na wygładzenie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby podkreślić, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie trwają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na szybkie nasycanie się długotrwałymi rezultatami.