Pozbadź się owłosienia na ciele

laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii wciąż pozostaje depilacja laserowa. Usługa ta powinna być przeprowadzana w okresie jesienno-zimowym, dlatego teraz chcemy uzupełnić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej partii ciała. Z opisywanych zabiegów równie chętnie korzystają panie i panowie. Wiek i płeć nie powinny mieć tu znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wybranego miejsca. Obszerne obszary ciała można podzielić na części. Często klienci wybierają tylko depilację łydek bądź ud. Parametry lasera wyznaczane przez eksperta są uzależnione od specyfiki skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, mocnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort i zwracający uwagę na swój wygląd.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności doceniany na całym świecie.