Idealne zabiegi kosmetyczne

zabiegi kosmetyczne dla kobiet

Nasza cera po zimie wymaga należytej konserwacji. Można o nią zadbać tylko w domu czy też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym odnajdziemy sporo salonów urodowych z pokaźną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej złożonych zabiegów, na jakie się decydujemy. Obecnie wykorzystywane metody są mało inwazyjne oraz prawie bezbolesne, wykonywane za pośrednictwem specjalnego pistoletu. Istotona jest odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały nałożone w trakcie przekłuwania uszu trzeba nosić, aż do momentu pełnego zabliźnienia. Istotne jest także pilnowanie, aby świeżo przekłute uszy miały zerowy kontakt z bakteriami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie zniszczonego naskórka. Gabinety kosmetyczne zapewniają bogaty wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich należy wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi hybrydowe. Tego typu zabiegi jesteśmy w stanie, też podzielić uwzględniając wnikliwość działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak również głębokie. W celu wyboru odpowiedniego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź kosmetyczką, żeby doradzili zabieg dopasowany do stanu a także rodzaju skory. Istotne, żeby peelingi przeprowadzane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania cery jest lifting przy użyciu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, oraz zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, a także podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu. W zależności od stanu skóry, powinno się zdecydować się na od trzech do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na Exilis należy skonsultować się z lekarzem, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, że pomaga na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, oraz poprawia elastyczność. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg niebolesny jak również ożywczy. Ilość a także częstotliwość wykonywania zabiegów zależą od kondycji cery, dopasowywane są w trakcie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia też fakt, iż skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.