Sufity napinane – dowiedz się o nich więcej

sufit napinany

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć sporo problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Pomimo, że dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być mały, posiadamy co niemiara możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, które zapewniają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufit akustyczny

Złości Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć dom. Ten typ sufitu daje sposobnośc, też uwolnić się od efektu echa, jaki niejednokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o dużym metrażu. Sufit ten może być także idealnym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te świetnie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w domu, jak też klubach oraz biurach. Nadają wnętrzu ponadprzeciętnej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zamówić w wielorakich kolorach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, dzięki czemu są przystępne w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w których zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii pospolity szary sufit można przemienić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, jaka równolegle może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która ilustruje niebo może zostać uzupełniająco oświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest dużym usprawnieniem. Opcja zmiany koloru światła ,jak również uregulowania jego natężenia sprawi, iż uzyskasz w pomieszczeniu nadzwyczajny klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, jednak jest także genialnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także baru.

http://blog.dpsceilings.com/ – bogate źródło informacji o sufitach napinanych!