Zdecydowałem się ogolić plecy

Dzisiaj troszeczkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego podzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatnim dni, jakie wywołuje tak samo wiele emocji jak i zawstydzenia. Po kilkunastu dniach dywagacji z mą kobietą zdecydowałem pojechać do gabinetu medycyny estetycznej dla facetów, żeby ogolić swe plecy.

Prawdopodobnie uważasz, że chyba upadłem na czaszkę. Prawda jest jednak taka, że owłosienie na moich plecach to coś strasznego. Puszcza to niewystarczająco powiedziane, ja mówiąc najprościej prezentowałem się jak goryl. A że mojej dziewczynie było to nie w smak, to była chętna przekonywać mnie do ogolenia pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w trakcie tygodnia. W efekcie nie pozostało nic innego jak się zdecydować i rozpocząć poszukiwania miejsca, w którym miałbym możliwość przeprowadzić taki zabieg depilacyjny.

Już na starcie domyślałem się jak ciężko odkryć będzie klinikę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Propozycji niby jest wiele, lecz fakty są takie, że zdecydowana część z nich nie generuje ufności. Przede wszystkim dlatego, że przeglądając strony wirtualne tego rodzaju gabinetów trudno odnaleźć w ich zawartości na opinie przygotowane im przez mężczyzn, a nie dziewczyny. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale facet od panienki się sporo różni i inaczej odczuwać ma możliwość opisywanego rodzaju zabiegi. Po jakimś czasie dałem radę odszukać jednakże gabinet Vesuna, która to świadczy kompleksowe usługi medycyny estetycznej dla mężczyzn a z tego co mówią oceny opisywane przez innych mężczyzn robi to dobrze. Musiałem to przeżyć na własnym ciele.

Zadzwoniłem do nich z ochotą zapisania się na spotkanie. Telefon przyjęła sympatyczna kobieta i zaproponowała mi natychmiast wygodny dla mnie czas wizyty. Poinformowała mnie o wszelkich rzeczach wiążących się z tego rodzaju depilacją, wytłumaczyła jakimi metodami się do niej przygotować i powiedziała także o tym jaki spraw powinienem spodziewać się po pierwszym zabiegu.

Wówczas gdy dotarłem na planowane spotkanie, to miałem w sobie niemały stres. W końcu myślałem, że takiego rodzaju rzeczy są dla bab, a nie dla facetów. Mój niepokój prędko jednak zniknął, z powodu tego, że w klinice licząc mnie było trzech facetów. Wynika więc na to, że nie powodu, aby się martwić, chłopaki także rozpoczęli o siebie dbać oraz też urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny estetycznej dla chłopaków.

Warto odnotować, że pacjenci konsultują się tam z kosmetolożkami i lekarzami od skóry, przez co posiadają pewność, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie sprawią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji zrealizowany był wyjątkowo szybko i bezboleśnie. W zasadzie po pierwszym razie wygląd pleców był zadowalający. Marzę jednak o tym, aby włosy na 100% nie wróciły, a zatem chyba zarejestruję się na ponowną depilację.

Już na końcu chciałem jeszcze opowiedzieć na temat tego, jak na mą depilację zaripostowała moja narzeczona. Wcześniej nie zapowiadałem jej na temat tego, że udam się na depilację, więc była potężnie zdziwiona. I mam obowiązek napisać, że po raz pierwszy od dawien dawna tak bardzo miała ochotę wziąć mnie w objęcia. Przeto zaznaczam, depilacja dla mężczyzn w stu procentach spełniła moje marzenia.

Gdy lękacie się opisywanego gatunku zabiegów, to nauczycie się dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się czym przejmować.