Sprawdź zalety peelingu laserowego

peeling laserowy

Każda świadoma kobieta doskonale wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy różne sposoby ich wykonywania. Nowinką na rynku urodowym, która pozwala na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki użyciu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim ponadprzeciętnie precyzyjny oraz skuteczny. Wiązka lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji cera bardzo szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się jędrna i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest nie tylko najwyższa precyzja zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/