Salon, który zrobi wrażenie!

białe wnętrze z sufitem napinanym

Urządzanie wnętrz to branża. która świetnie się rozwija od kilku lat. Pomimo, że zmienia się moda w kwestii kolorów a także dekoracji do wnętrz, niektóre detale bez przerwy rządzą. Dowiedz się, w jaki sposób urządzić salon, żeby czuć się w nim komfortowo.

Aranżacja wnętrza od podstaw

Renowacja mieszkania częstokroć rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian oraz sufitu. Te miejsca szybko się brudzą, a kolory zmieniają odcień. Aktualnie modne są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie mieszkania. Pragniesz dodać ciekawy, modny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Mamy doskonałe rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam całkiem sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego typu rozwiązania. Dają one możliwość wprowadzić ekstranowoczesny charakter do pokoju dziennego. Ponadto sufit podwieszany od DPS Ceilings bądź też napinany umożliwia na wyrównanie wysokości wnętrza. Perfekcyjnie sprawdza się także w wysokich lokalach. Pragniesz jednak nieszablonowo udekorować ściany? Zdecyduj się na modne ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany nadruk lub wzór.

Wprowadź wyjątkowy klimat do mieszkania

Wybrałeś już wszystkie niezbędne meble, jednakże brakuje Ci nietypowych elementów w pokoju dziennym? Skup się na akcesoriach. Możesz je zastępować często, a nie poniesiesz wysokich wydatków. Dobrze jest dopasować dodatki do pór roku, imprez, świąt a także innych okoliczności. Najlepiej sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Ciekawym urozmaiceniem są też świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, czy podkładki. Nie bez znaczenia jest to, żeby otrzymywać klimat, który najbardziej odpowiada domownikom. Personalizowane dodatki, takie jak ulubiony obraz, niezwykły motyw na suficie napinanym albo akcent w stylu retro przyciągną atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i stwórz swój pokój marzeń!