Modowe trendy na nadchodzącą wiosnę

stylizacja damska

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić w mieście, niemniej z pewnością zawładnie imprezami jak też salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, które kochają przyciągać atencję jak również chciałyby zachować niesztampowy styl. Będziemy mogli nabyć całe brokatowe ciuchy – spódnice, kombinezony oraz inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak też akcesoria, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się Panie, które nie boją się wyróżniać jak też nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda często powraca. W 2018 wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się przesadną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do ćwiczeń. Na ulicach spotkamy sporo kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą wielokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do dresów? Tak, to również trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy lub siedzimy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych i motocyklistach. Będzie to styl na pewno chłodny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne i lakierowane kreacje w barwach wyraźnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plastik

Ubrania z plastiku? Bezbarwne sukienki z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem w 2018 będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie wyglądał trochę odmiennie aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli kurtek.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od kilku lat.

11. Wzory kwiatowe

Uwielbiany wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty dalej zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka też spodnie i żakiety.